whatsapp

RezervasyonHakkımızda

Konaklamanızı keyifli ve dinlendirici bir deneyime dönüştürün …

Bayrak Grand Hotel konfor ve estetiğin modern teknoloji ile buluştuğu , uluslararası standartlarda hizmet vermeyi amaçlayan , sizlere ve misafirlerinize konforu yaşatmayı öncelikli hedefi olarak belirleyen , deneyimli ve misafir odaklı kadrosu ile kusursuz hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Havalimanına ve Şehir Merkezine çok yakın konumda bulunan otelimiz dinlenmenin en önemli noktası olan kusursuz uyku deneyimi için, odanız sizlerin en iyi uykuyu alabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Konforu, şık ve kaliteli bir tasarımla buluşturan Bayrak Grand Hotel odaları siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.
Bütün Odalarımızda,
*Lcd HD TV *Kettle *Çay ve Kahve, Su *Saç Kurutma Makinasi *Ultra Klima *Telefon *Şifreli Çelik Kasa ve *Mini Buzdolabı mevcuttur.
Güne zengin bir açık büfe kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Ayrıca alakart restoranda Türk yemeklerinin veya yöresel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.
Konforlu otelimizde huzurla konaklayarak Trabzon’un ve Karadeniz’in eşsiz doğasını gezebilirsiniz …

Rezervasyon

Size En İyi İmkanlarımızı Sunuyoruz

Bir okuyucunun, sayfa düzenine bakarken sayfanın okunabilir içeriği tarafından dikkatinin dağılacağı uzun zamandır bilinen bir gerçektir.

Odalar

Organizasyon

Özel organizasyonlarınız için müşteri temsilcimiz ile görüşün.

 

İletişim